USŁUGI TRANSPORTOWE

USŁUGI TRANSPORTOWE - KATOWICE, ŚLĄSK I CAŁA POLSKA

Firma transportowa Seba-Trans świadczy usługi transportowe na terenie Katowic a także innych miast w Polsce. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie naszym Klientom usług na najwyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług transportowych na terenie całego kraju i potrafi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Jeśli zatem interesują Państwa tanie usługi transportowe, wykonywane solidnie i terminowo to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Seba-Trans.

Stanowimy fachowy i odpowiedzialny zespół

Seba-Trans to nowoczesna firma transportowa z siedzibą w Katowicach, która za najwyższą wartość uważa pełną satysfakcję swoich Klientów z wykonanej usługi transportowej. Do naszych atutów należą zdobyte przez nasz zespół wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu, terminowość oraz bezpieczeństwo powierzonych nam towarów.

Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne warunki cenowe.

TRANSPORTUJEMY M.IN.

  • kontenery i kioski,
  • stróżówki i pakamery,
  • maszyny i materiały budowlane,
  • więźbę dachową i okna,
  • płyty drogowe,
  • sprzęt i materiały ogrodnicze,
  • towary na paletach,
  • i inne typowe oraz nietypowe ładunki.

TRANSPORT Z SEBA-TRANS TO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Tym co nas wyróżnia jest troska o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz dyspozycyjność 24h/dobę. Podczas każdego transportu bardzo dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniego zabezpieczenia przewożonego towaru, dbając o jego pełne bezpieczeństwo.

Nasi pracownicy pomogą we wszystkich czynnościach związanych z załadunkiem i rozładunkiem Państwa towaru. Transport odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów ciężarowych, wyposażonych w nawigację GPS oraz ubezpieczenie OC przewoźnika. Jeśli profesjonalny i tani transport to usługa, której Państwo poszukują to serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Seba-Trans.

Wszystkich zainteresowanych usługami transportowymi towarów zapraszamy do kontaktu.