Wartości

Seba-Trans | Transport HDS

Jesteśmy organizacyjnie i technicznie przygotowani do prowadzenia wszelkiego typu usług transportowych oraz specjalistycznych usług HDS transport na terenie Katowic, Śląska oraz całej Polski. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszego klienta i wykonanie zleconych prac zgodnie z jego życzeniami.

Sebastian Niezbecki

Właściciel

BEZPIECZEŃSTWO

Podstawą profesjonalnego HDS transport jest pełne bezpieczeństwo przewożonego ładunku, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań aby  zapewnić naszym Klientom najwyższy standard ochrony ich towarów.

INTEGRALNOŚĆ

Powierzając nam transport swoich towarów zyskują Państwo pewność, że przewożony ładunek dotrze na czas i w całości w wyznaczone przez Państwa miejsce.

WIZJA

Wizją firmy Seba-Trans jest osiągnięcie i utrzymanie wiodącej pozycji na rynku usług transportowych z HDS oraz ciągłe poszukiwanie możliwości dalszego rozwoju.

MISJA

Misją firmy Seba-Trans jest zapewnianie swoim Klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia z wykonanego zlecenia.

JAKOŚĆ

Dbamy o to, aby zapewnić wysoki standard w swojej codziennej pracy oraz świadczyć dla Państwa usługi HDS transport na najwyższym poziomie.

INNOWACJE

Stawiamy na innowacje i nowoczesny sprzęt. Wychodzimy naprzeciw zmianom zachodzącym na rynku, oferując swoim Klientom najnowsze rozwiązania.

KLIENCI

Dla nas najważniejszy jest Klient dlatego zapewniamy szeroki pakiet oraz wysoką jakość świadczonych usług wierząc, że spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

WSPÓŁPRACA

Oferujemy możliwość dopasowania systemu transportu do indywidualnego potrzeb Klienta. Zapewniamy stałą opiekę i doradztwo. Zapraszamy do współpracy.

SPOKÓJ

Zlecając firmie Seba-Trans transport, przeprowadzkę firmy czy usługę dźwigową zyskują Państwo pewność i związany z nią spokój, że usługa zostanie wykonana należycie i terminowo.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami - doradzimy najlepsze rozwiązanie.