USŁUGI DŹWIGOWE HDS

Usługi dźwigowe - Częstochowa, Katowice, Śląsk i cała Polska | Wynajem dźwigów

Firma dźwigowo transportowa Seba-Trans ma przyjemność zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi dźwigowe, wykonywane przez specjalistyczne samochody wyposażone w hydrauliczne dźwigi (HDS-y). Nasza flota jest nieustannie rozbudowywana a nasi doświadczeni fachowcy podejmą się nawet najcięższych zadań takich jak montaż obiektów budowlanych, załadunek i rozładunek towarów w trudnym terenie i przy niesprzyjających warunkach.

Wykonujemy zlecenia nietypowe. Dzięki mocnemu dźwigowi oraz przyczepie jesteśmy w stanie szybko i sprawnie podnieść i przetransportować duże zestawy kontenerowe. Naszą najwyższą wartością jest ostateczna satysfakcja naszych Klientów. Seba-Trans – usługi dźwigowe Częstochowa, Katowice, Gliwice, Kraków oraz pozostałe miasta Polski. Firma transportowa Seba-Trans to gwarancja najwyższej jakości usług dźwigowych z HDS.

Usługi dźwigowe - CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Oferujemy specjalistyczny wynajem dźwigów wraz z profesjonalną obsługą operatorską. Wykonujemy wszelkie prace dźwigowe, takie jak załadunek czy rozładunek towarów, demontaż hal oraz konstrukcji stalowych a także inne usługi dźwigami HDS.

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2013 roku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wiodących światowych marek w tym specjalistyczne samochody wyposażone w dźwigi HDS. Realizujemy prace na różnych wysokościach oraz o różnym tonażu. Zapewniamy również pomoc i doradztwo transportowo – spedycyjne.

Najwyższa jakość usług dźwigowych HDS

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy zrealizować usługę na najwyższym poziomie, w sposób profesjonalny oraz w pełni dostosowany do potrzeb i wymagań Klienta. Za priorytet postawiliśmy sobie świadczenie najwyższej jakości usług dźwigowych oraz transportowych. Wszystko po to, aby nasi Klienci zostali z nami na dłużej.

Seba-Trans to najlepsze usługi dźwigowe HDS na terenie takich miast jak Częstochowa, Kraków, Katowice, Sosnowiec, Gliwice czy Chorzów. Działamy na terenie całej Polski. Zatrudnij nas.

Usługi dźwigowe - podnosimy / montujemy

  • konstrukcje stalowe,
  • bramy/bramownice,
  • ekrany dźwiękochłonne,
  • słupy,
  • latarnie,
  • reklamy,
  • bilboardy.

DOSTĘPNOŚĆ 24/H na dobę, 7 DNI W TYGODNIU!

Usługi dźwigowe Częstochowa, Katowice, Kraków i inne miasta

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie prac dźwigowych i transportowych. Nie czekaj i sprawdź jak pracujemy. Wszelkie pytania związane z usługami dźwigowymi i wynajmem dźwigów HDS prosimy składać drogą telefoniczną pod numerem  tel. 792 972 793 lub mailową na adres: kontakt@seba-trans.pl

Zachęcamy również do skorzystania z wygodnego formularza kontaktowego.

Wszystkich zainteresowanych usługami dźwigowymi zapraszamy do kontaktu.