Odpowiednia firma transportowa - jak ją wybrać?

Odpowiednia firma transportowa – jak ją wybrać?

Musisz przewieźć lub przesłać komuś coś bardzo ważnego, a nie wiesz komu powierzyć to zadanie? Chcesz nawiązać stałą współpracę z jednostką zajmującą się wysyłką? Odpowiednia firma transportowa pomoże ci rozwiązać twój problem. Zobacz na co należy zwrócić uwagę przy jej wyborze.

(więcej…)

Przeprowadzki firm Katowice

Przeprowadzki firm – dlaczego z hds?

Przeprowadzka firmy zazwyczaj jest skomplikowaną operacją zwłaszcza dla właścicieli firmy oraz jej pracowników. Znalezienie odpowiedniej firmy przeprowadzkowej, dobranie odpowiedniego terminu oraz przekazanie informacji kontrahentom o zmianie adresu to tylko kilka spraw.

(więcej…)

Bezpieczeństwo na drodze – troska czy biznes?

Firmy transportowe nie obyłyby się bez ciężarówek. Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości. Służą one do przewozu niezliczonej ilości nawet ciężkiego towaru. Jednakże od dłuższego czasu potrzebne są nie tylko firmom transportowym. Wykorzystywane są jako ruchomy sposób łączący bezpieczeństwo na drodze oraz reklamę. Zatem? Coraz bardziej nie mogą się bez nich obyć agencje marketingowe, tworzące swe chwytliwe kampanie. Do tego skromnego grona rok temu dołączyli także producenci urządzeń elektronicznych – m.in. Samsung.

(więcej…)

Seba-Trans | Transport HDS

Dźwigi HDS – czym są, jakie są ich rodzaje i do czego służą

W dobie częstych podróży oraz budynków przewyższających kolejne piętra niezwykle ważnym aspektem jest posiadanie sprzętu, który umożliwi nam kolejną budowę lub przeprowadzkę firmy. I tu pojawia się miejsce na pojazd z dźwigiem hds. Niestety, przeciętnemu człowiekowi sama nazwa niewiele mówi. Czym zatem są wyżej wymienione dźwigi i w jaki sposób mogą nam pomóc?

(więcej…)