Firma Seba-Trans

KIM JESTEŚMY

Seba-Trans – Transport Kontenerów HDS Katowice Śląsk Wynajem Usługi HDS

Firma Seba-Trans świadczy usługi transportowe i specjalistyczne usługi HDS na terenie Katowic , Śląska oraz całej Polski. Działalność firmy jest prowadzona z dbaniem o wysoki poziom realizowanych usług, zawsze zgodne z oczekiwaniami klientów. Domeną firmy jest rzetelność, sumienność oraz punktualność. Nasze usługi dźwigowe i transportowe charakteryzuje duży profesjonalizm i wysoka jakość wykonania.

Firma Seba-Trans wykonuje wszelkiego typu prace specjalistyczne w zakresie transportu, przemieszczania i ustawiania kontenerów, baraków, maszyn, urządzeń, szalunków budowlanych i innych również nietypowych ładunków.

Tabor samochodowy jakim dysponujemy, jest wraz z postępem czasu unowocześniany, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższy standard obsługi. Posiadany sprzęt pozwala realizować bardzo szeroki zakres usług. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszego klienta i wykonanie zleconych prac zgodnie z jego życzeniem.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Seba-Trans | Transport HDS

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Świadczymy usługi transportowe w Katowicach oraz na terenie całej Polski. Korzystając z naszej oferty mogą być Państwo pewni, że przewożony przez nas towar będzie w pełni bezpieczny oraz dostarczony na czas.

Dużym atutem naszej firmy są samochody wyposażone w dźwigi HDS. Dzięki posiadaniu specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie w sposób bezproblemowy zamontować wszelkiego rodzaju obiekty budowlane oraz załadować i rozładować towary nawet w bardzo trudnych warunkach.

Przeprowadzki firm i biur to nasza specjalność. Seba-Trans to gwarancja bezpiecznego i taniego transportu mebli oraz sprzętu biurowego. Oferujemy kompleksową usługę przeprowadzek firm na terenie całego kraju.

Oferujemy transport kontenerów i innych typowych oraz nietypowych ładunków do każdej miejscowości w Polsce. Dzięki temu, że nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt, to nie muszą Państwo martwić się dodatkowymi kosztami związanymi z wynajmem osobnego dźwigu do załadunku i rozładunku kontenerów.

Zajmujemy się także transportem ładunków nietypowych. Napisz czego potrzebujesz a my dokonamy bezpłatnej wyceny usługi w ciągu 24h.