TRANSPORT KONTENERÓW

TRANSPORT KONTENERÓW - KATOWICE I CAŁA POLSKA

Realizujemy drogowy transport kontenerów w dowolne miejsce w Polsce do którego wykorzystujemy specjalistyczne pojazdy ciężarowe wyposażone w hydrauliczne żurawie (HDS-y), dzięki którym załadunek i rozładunek kontenerów nie wymaga wynajęcia osobnych dźwigów. Spe­­cja­­li­­zu­­je­­my się w prze­­wo­­zach, wyładunku oraz montażu ko­n­te­­ne­­rów mo­­du­­ło­­wych.

Za­trud­nia­my świetnie wy­szko­lo­ną kadrę pra­cow­ni­czą, dzięki czemu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość realizowanych przez nas usług w zakresie transportu kontenerów.

KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE

usługi transportowe seba-trans

Seba-Trans zapewnia specjalistyczne usługi transportowe z HDS na terenie całej Polski. Poza transportem kontenerów nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej przeprowadzki firm, transportu HDS oraz relokacji maszyn.

Masz coś do podniesienia lub przewiezienia? Skontaktuj się z nami. Zrobimy to szybko, tanio i sprawnie. Działamy przez całą dobę. Zadzwoń pod numer 792-972-793 , napisz na adres kontakt@seba-trans.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

TRANSPORT KONTENERÓW z HDS

Wy­bie­ra­jąc nasz transport kon­te­ne­rów, zyskują Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z za­ło­że­nia­mi. Nasz doświadczony zespół kierowców gwarantuje bezpieczne i punktualne dostawy ładunku. Zapewniamy kom­plek­so­wą obsługę wraz z za­ła­dun­kiem i wy­ła­dun­kiem kon­te­ne­rów. Zapewniamy transport kontenerów Katowice, Chorzów, Częstochowa, Kraków i inne miasta Polski.

Seba-Trans – oferujemy bezpieczny i sprawdzony przewóz kontenerów, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości usłu. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów o transporcie kontenerów pojazdami z HDS.

Transportujemy m.in :

  • kontenery,
  • kioski i stróżówki,
  • pakamery,
  • melaminy,
  • maszyny i materiały budowlane,
  • więźbę dachową,
  • płyty drogowe,
  • agregaty,
  • kasy pancerne,
  • i inne typowe oraz nietypowe ładunki.

Gwarancja najwyższego standardu ochrony ładunku

W pracy dajemy z siebie wszystko dlatego powierzając nam transport swoich kontenerów lub innych towarów ponadgabarytowych takich jak kiosk, pakamera czy maszyna budowlana zyskują Państwo pewność, że poza niską ceną transportu przewożony przez nas ładunek dotrze na czas i w całości w wyznaczone przez Państwa miejsce. Naszym celem jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Wyróżniają nas sprawdzone rozwiązania, szeroka oferta oraz terminowość dostaw. Jeśli profesjonalny i tani transport kontenerów (Katowice i inne miasta) to usługa, której Państwo szukają, to serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z firmą Seba-Trans.

transport kontenerów - BEZPIECZEŃSTWO I NISKA CENA

Wszystkich zainteresowanych transportem kontenerów i innych towarów ponadgabarytowych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.